Zeca air hose reel 805/10 (15+1) ZECA805/10
ZECA AIR HOSE REEL MOD. 805/10 (15+1) SPRING BED.
In stock
Brand:
Zeca
Manufacturer's number:
805/10
Features
| Subcategory: | Air hose reel |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Diameter: | 10 mm |
| Thread size: | 3/8" BSP |
| Length: | 15+1 m |
| Maximum working pressure (bar): | 15 |
| Unit of sale: | Pieces |
| Package quantity: | 1 |