Parker Profielscilinder P1F-S100MS-0125
DOUBLE-ACTING CYLINDER P1F-S100MS-0125-0000
In stock
Brand:
Parker
Manufacturer's number:
P1F-S100MS-0125-0000
Features
| Diameter: | 100 mm |
|---|---|
| Thread size: | 1/2" BSPP |
| Commodity code (HS code): | 84123100 |
| Country of origin: | Germany |
| Stroke length: | 125 mm |
| Unit of sale: | Pieces |
| Package quantity: | 1 |
| Operating temperature (°C): | -20 to +80 |